2 Апр 2025

34-годишният Ивелин Попов си присажда коса

34-годишният Ивелин Попов си присажда коса

На 34 годишна възраст новото попълнение на „Левски“ Ивелин Попов започна да оплешивява.

Бившият капитан на националния отбор на България има сериозни проблеми с косопада от известно време насам. Темето му вече олисява стабилно, а от гъстата му навремето коса няма и помен.

Зрителите най-ясно видяха проблемът с окосмяването на Попето по време на предишната предсезонна контрола на тима срещу „Септември“ (Сф). Това бе и неофициален повторен дебют за Ивелин на Герена, където той е израснал. Нападателят който изкара 10 години в Русия е видимо променен. Все пак олисяващото теме явно му носи късмет и именно с него той асистира на Билал Бали за гола.

Попов прави сондажи за това как може да се присади коса. Той се допитал до Димитър Бербатов, който се е подлагал на подобна интервенция с космени фоликули, писа „България Днес\".

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Лили
    22 Юни 2022

    Дано да му присадят и акъл

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *