23 Фев 2025

Анелия нарече дъщеря си кифла и призна, че не е строга майка

Анелия нарече дъщеря си кифла и призна, че не е строга майка

Попфолк фурията Анелия нарече дъщеря си Ивон Кифла, видя HotArena.

Певицата призна, че не е била достатъчно строга майка. Тя се зарече да промени това и заяви, че среща пълната подкрепа на бащата на щерка си Коко Динев.

Изпълнителката забранила излизанията на 14-годишната си дъщеря през делничните дни. В интервю Анелия отрече дъщеря да има естетически корекции, пише „Телеграф“.

„Много момичета на тази възраст изглеждат така, защото е модерно и искат да подражават на световните звезди. Журналистите обаче се хващат за моето дете”, коментира Анелия. Тя се определя като либерална майка, която не изпитва всеки ден отрочето си и не му виси зад гърба. Ивон била много музикална и артистична, затова ходи на уроци по пеене и смята да се развива в тази област.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    kokona
    26 Яну 2019

    I nakraq kaza che dyshterq i iska da prilicha na Kilye "Djeneris "AAAAAHHHHAAAAAAAA

    Отговори
    img
    Бай Иван
    27 Септ 2018

    Много смешно... все едно е длъжна да знае името на няква американка, която е известна с това, че просто е известна

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *