23 Фев 2025

Асен Блатечки се покая за изневярата: Няма да си простя, че предадох жена си! (Нови снимки)

Асен Блатечки се покая за изневярата: Няма да си простя, че предадох жена си! (Нови снимки)

Асен Блатечки буквално засия от щастие до своята жена Катерина Горанова на премиерата на общия им филм „Бензин”, узна HotArena.

Той бе показан пред публика за първи път във Варна във вторник, а премиерата в София бе насрочена за четвъртък. На бляскавото събитие актьорът, който е и режисьор и продуцент на лентата, пристигна знаково с половинката си Катерина, която преди време изостави заради хубавата Диляна Попова. След като обаче моделката му роди син, той се върна при предишната си жена, от която има дъщеря, и в момента изглежда изключително щастлив с нея. Двамата изживяват истински ренесанс в чувствата си и всичко лошо е зад гърба им.

Катя е жената на живота ми! Никога не съм спирал да я обичам. Увлечен от страст я нараних – нещо, което навярно никога няма да си простя. Любовта ни издържа на куп предизвикателства, за да възкръсне”, казва философски Блатечки.

Двамата бяха в прекрасно настроение при първата публична прожекция на филма. Стана ясно, че съпругата на Асен е отлично приета от колегите му – нещо, което не може да се каже за любовницата му Диляна Попова, която така и не бе призната за актриса от гилдията.

На червения килим пристигнаха с колите, с които са снимани и гонките в лентата. Освен тях, феновете на бг киното бяха щастливи да видят и другото главно действащо лице в продукцията – Калин Врачански. Сред другите звезди на червения килим бяха Снежана Макавеева, Милена Маринова-Маца, Пламен Манасиев, Веселин Калановски.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

8 коментара

  • img
    7777
    20 Яну 2018

    Истината е че Диляна се набута там където не и беше мястото.Помисли си че може да го хване за дългосрочно, но от години се знае, че е плътно до жена си, а това че е имал авантюри настрани никой не го отрича.Но все пак тях професионалното много ги държи, общите интереси.Малко е тъпо да си по-младата и красивата и да ти бият шута, но не винаги любовницата печели.В случая не симпатизирам на Диляна, получи си заслуженото.

    Отговори
    img
    77
    13 Яну 2018

    Май на Асен са му били шута,по-логично ми изглежда. Както казваш,хем по-млада,хем по-хубава....

    Отговори
    img
    ох,да....
    11 Яну 2018

    Асен е изневерявал на Катерина Горанова мнооого пъти. Разликата е,че в Диляна Попова беше влюбен,страстно влюбен...може и да не е продължило много дълго,но факт е,че имат прекрасно дете и това прави Катерина и Диляна абсолютно равностойнни в живота му. Бил се "върнал" при Катерина....ами тя е удобна,всепрощаваща,търпелива,абе всичко,което един вървящ към 50-те мъж особено много цени. Нито това,че се е върнал при Катерина,нито това,че тя го е приела обратно е нещо, с което да се гордеят и двамата. А иначе от снимките на които са на метър един от друг и нито се държат за ръце,нито се усмихват един на друг,а пък да са се прегърнали и да изглеждат щастлиеи.....мне,не се забелязва!

    Отговори
    img
    nai tupiq film e benzin
    21 Май 2017

    hora ne gledaite tozi film pod csqkakva kritika e a Liliana Stanailova prostitutkata samo fufli i ne moje da izgovori r aktiorite sa pod vsqkakva kritika strashna pomiq mnogo sum razocharovan

    Отговори
    img
    ели
    20 Май 2017

    Асене, дръж се мъжки и не унижавай жената дарила те със син.....никой не те пита кого си обичал

    Отговори
    img
    Gulf
    19 Май 2017

    Много се е разхубавила Катерина -изглежда както преди години,когато беше една от най-красивите жени в София

    Отговори
    img
    333-999
    19 Май 2017

    Тя жена му много дърта и грозна бе ,той затова търси все млади и красиви

    Отговори
    img
    АСЕНЧО
    18 Май 2017

    АСЕН НЕ Е ТЪП! КАТО Е РАЗБРАЛ,ЧЕ ДИЛЯНЧЕТО И ТЯ Е ПЛАТЕНА И ИЗБЯГАЛ С 350КМ!

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *