6 Март 2025

Би си камшика! Данчето Христова се махна от София

Би си камшика! Данчето Христова се махна от София

Йорданка Христова стегна куфарите и от седмица вече не е столичанка.

Както всяко лято, естрадната легенда ще прекара в любимата си морска вила в Царево. Хасиендата на певицата се намира в стрия квартал на града – Василико, и доскоро беше с гледка към голямото синьо море, но през миналата година крупен бизнесмен вдигнал хотел точно пред къщичката на звездата и й скрил гледката.

Въпреки това Йорданка не се отказва от имота за нищо на света. Там тя признава, че си почива най-пълноценно, а вратите на дома й винаги са широко отворени за приятели и колеги. През летните месеци тя се отдава на слънчеви бани, йога практики и кулинарни подвизи, писа „Ретро”.

Освен че поддържа китна поляна с райграс, в двора си Данчето отглежда плодове и зеленчуци, от които се затваря зимнина.

Това лято ще бъде по-натоварено за нея в работен план, тъй като заедно с колежките й Силвия Кацарова, Тони Димитрова, Роси Кирилова и други ще обикалят на турне в страната.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *