1 Апр 2025

Божинов ходи на фризьор при брата на убитата Андреа от Галиче

Божинов ходи на фризьор при брата на убитата Андреа от Галиче

Братът на погубената по зверски начин абитуриентка на 11 януари 2020 година отскоро се е върнал към занаята си, узна HotArena.

Футболистът Валери Божинов се фризира при брата на убитата красавица Андреа от Галиче, показват снимки в социалната мрежа. На тях се вижда, че нападателят от Левски е доволен от прическата си и оформянето на брадата, създадени от ръцете на коафьора Румен.


Братът на погубената по зверски начин абитуриентка на 11 януари 2020 година отскоро се е върнал към занаята си, пише „България Днес“. Румен и Андреа мечтаели да отворят свой салон за красота, но жестокото убийство на момичето слага край на плановете им за общ бизнес.


След смъртта на Андреа нейният брат изпада в дълбока депресия от загубата на любимата си сестра и няма да желание да се занимава с каквото и да е било. Минават месеци, докато младият мъж успява да се вдигне на крака и да се захване отново с фризьорството, което практикува в най-известния врачански салон. Според коментари на клиенти на салона младият коафьор бил изключително талантлив. Негов специалитет е рисуването с машинка на различни изображения върху главите на клиентите, което минава за топ дейност занаята. Така в известен смисъл баткото е сбъднал мечтата на погубената от ръката на непълнолетния убиец Аксел сестра.

Припомняме, че 17-годишният циганин преби, изнасили и удуши красивото момиче в дома й в Галиче на 11 януари, а със задигнатите от жертвата пари си купи маратонки и тонколона. На 7 октомври ще се гледа делото, а максималното наказание, което непълнолетният убиец може да получи е 12 години затвор, пише Телеграф.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *