23 Фев 2025

Деси Цонева разпуска на Лефкада

Деси Цонева разпуска на Лефкада


С тузарска ваканция в Гърция се глези Деси Цонева. Журналистката реши да си вземе заслужен отдих и в момента се е отдала на почивка сред природата и на гръцките плажове, научи HotArena.



Дъщерята на покойния Димитър Цонев избра да пътува до там с кола, а не със самолет. Компания й прави новият й любим, както и синът й Янчо, пише „България днес”.


Деси, освен това се е отдала на ваканционен отдих на яхта, която е наета от половинката й. Наследникът й с удоволствие обикаля по пясъчните плажове, споделя самата Цонева.



Докато се забавлява Деси не пропуска да удари и по едно питие, за да разпусне и от горещите дни на плажа.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *