22 Фев 2025

Диона крила от сегашното си гадже, че е от ромски произход! Звънна му в шоуто, за да провери дали още са заедно след признанието й

Диона крила от сегашното си гадже, че е от ромски произход! Звънна му в шоуто, за да провери дали още са заедно след признанието й

Младата хип-хоп певица Диона призна, че е от ромски произход, узна HotArena.

Денислава Сашова, както е истинското й име, отговори положително на въпрос на Валентин Кулагин дали има циганска кръв във вените си. „Уикенд“ научи, че майката на певицата е с турско име и няма как да скрие мургавия си произход.

Както се знае, един от отличителните белези на циганите е синьо-лилави венци, каквито има 23-годишната участничка в тазгодишния „ВИП Брадър“. Денислава е от гр. Койнаре, живяла е в Червен бряг.

През лятото на 2016-а записва първия си сингъл „Поста ми“, който бързо се превръща в хит. Кариерата й тръгва рязко нагоре. Диона вече се радва на участия из цялата страна.

Колкото до произхода й, смуглата красавица не се гордее особено с него и предпочита да го крие, но когато я попитаха директно, нямаше как да отрече. След признанието й е помолила Биг Брадър за телефонен разговор с гаджето си, за да попита дали все още имат връзка. Изпълнителката до този момент криела дори от него, че е циганка.

Това бе засечено в нощното издание на шоуто по Нова и предстои тепърва да бъде излъчено в дейли епизодите. Попитала е още продуцентите дали парите от последното й участие са дадени на съквартирантката й, за да плати наема на общата им квартира.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

6 коментара

  • img
    Satan
    5 Фев 2019

    Само дето циганите и турците не са раса, че да се говори за расизъм.

    Отговори
    img
    Do satan
    25 Яну 2019

    Не са раса но принадлежат към друга раса ,която не е европеидна ,така ч епак става въпрос за расизъм ....разделение по раса .Българина не умее да различава типично циганските и турските имена ,когато са замискарини.Например Биляна Гавазова ,Севда Шишманова и Т.н много примери на уж български имена които говорят за не български произход

    Отговори
    img
    То е ясно
    30 Септ 2018

    По-скоро е звъннала на гаджето си да разбере реакцията му относно неколкократните подмятания на Кулагин, че била с негър, докато уж има сериозна връзка.

    Отговори
    img
    123
    28 Септ 2018

    И какво от това? Важното е, че момичето е образовано (говори добре), културно, амбициозно и работливо.

    Отговори
    img
    123
    27 Септ 2018

    Денислав(а) ,Ася и още други типично ромско турски имена ,но българина е такъв расист ,че чак няма хабер ,и се налага тя да си признае .

    Отговори
    img
    Ани
    27 Септ 2018

    То пък 'щото не и личи..

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *