23 Фев 2025

Джино на дискотека с двете си любими жени

Джино на дискотека с двете си любими жени

С две любими жени излезе на дискотека Джино Бианкалана, видя HotArena.

Победителят от „Биг Брадър“ покани майка си Лидия и приятелката си Кристиана Канева на парти в един от най-лъскавите клупове през уикенда. Джино винаги е споделял, че много държи на семейството си и след смъртта на баща му е още по-близък със своята майка, като се опитва да я предпазва и разведрява по всякакъв начин.

Заради тежката катастрофа, от която все още не се е възстановил напълно, той само седеше на сепарето. За разлика от него, облечена в красива черна рокля, фината Кристина танцуваше на повечето песни, но без да се отделя от любимия си, съвсем близо до него, пише „България Днес“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

6 коментара

  • img
    Разтълкуване
    6 Фев 2019

    Езикът на тялото говори това: залепен съм за майка ми (чувствам се длъжен), но мислите ми ( за бъдещето) са насочени към гаджето ми.

    Отговори
    img
    До смешницата
    6 Фев 2019

    Ивелинче Сираче циганско... много неграмотни пиари пускаш. Но нали наеш, че ти може да бъдеш само обслужващ персонал на онези, за които работиш от сутрин до вечер като асистентка. Това си ти - нищо професионално и нищо смислено. Жалка картинка!

    Отговори
    img
    Петя
    6 Фев 2019

    Много щастие и любов им желая !

    Отговори
    img
    vini
    5 Фев 2019

    През патката ми е за джино , гошо или там както се казва..и трите лаийна под формата на изречения дето сте изсрали под снимката

    Отговори
    img
    pipi
    5 Фев 2019

    мама гледа лошо май... :D

    Отговори
    img
    az
    5 Фев 2019

    Това на снимката не Кристиана.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *