19 Апр 2025

Две от тризначките бездомни и без стотинка в Англия! Просят пари от познати в мрежата

Две от тризначките бездомни и без стотинка в Англия! Просят пари от познати в мрежата

Бездомни и без стотинка в джоба! Такава се оказа съдбата на две от прочутите тризначки- Вяра и Надежда. Това става ясно от публичните и молби приятели да ги приютят, да им намерят работа и да им дадат пари, видя HotArena.

\"Има ли някой в центъра на Лондон, нямам една стотинка... Помогнете ми\", пише Надежда Станчева.

По думите на блондинката, която преди години със сестрите си бе корица на Playboy и участник във ВИП Брадър, двете сега изпитват огромни затруднения на ОстроваСледва ново молба към близките й \"Някой има ли свободна стая да ни приюти?\", пита Надежда, като сред получените отговори от има и откровено неприлични такива.

„Отивам на посолството на България да каже че съм бездомна и че имам проблеми с документите ми... Една любезна жена ми даде лист с някакъв имейл и ми каза че това е с което могат да ми помогнат. Срам ме е че имам, български документи и че сме били европейци“, споделя още тризначката (правописът е запазен)

Според твърденията на Надежда, със сестра си година и половина работили като чистачки, сменяйки десетки фирми. След седем месеца изкарали в \"Паундленд\" (известен магазин в Англия на принципа на „всичко по лев“, само че за един паунд) и една година работили в църква. Сега двете сестри подали документи за работа във всички магазини, но не били извикани, тъй като не им трябва персонал.

От разкритията на Надежда още става ясно, че с третата сестра Любов са скъсали взаимоотношенията си, след като тя отмъкнала любимия мъж на Надежда и заживява с него. Но това съвсем не е всичко в изпълнения с драматизъм живот на култовите сестри. Новата драма сага е свързана с мъж на име Петър, сочен от Надежда за неин бивш любовник.

„Кой ми сложи наркотика. Кажи как ще ме друсаш сутрин до вечер защото съм се обадила на полицията и тя направи тест и ме попита дали взимам наркотици и къде живея а аз живеех това във вас как ще ни продадеш дробовете и ще ни направиш проститутки\", реди в типичния стил Надежда (Правописът е запазен).

Отговорът не закъснява.

„Психически тормоз. Освен това натоварваш всички. Лъжите ти нямат край. Отиваш на съд“.

Докато текат драматични ситуации в живота на русокоските двете отпразнуваха преди броени дни рождените си дни „въоръжени“ с бутилка вино в компанията на говорещи на английски език мъже, които снимат Вяра и Надежда пийват и се забавляват. Освен това демонстрират хубави дрехи и аксесоари, пише „България Днес“ „Едно момче ни заведе и ни ги купи и не са скъпи всичко е на 70% намаление“ защитава се Надежда от нападателите.

„Боже този народ ако помогне, непременно трябва да се изгаври с теб… ужасни хора“, пише Надежда.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

15 коментара

  • img
    абе,
    30 Яну 2021

    Никой по света и у нас не се интересува от тези амеби които тЪпарев пробута в просташкия "Голям брат".Престанете да ги натрапвате.

    Отговори
  • img
    Сводникът и неосъзната проститутка
    16 Септ 2020

    Тема за следващият рап “хит “ на певачката........що рев ще има тук...малеее

    Отговори
  • img
    Kolko a jalki...toq tarsi samo slava
    16 Септ 2020

    Tva djudje nedko kolko e smeshen i kompleksiran! Celiq v menteta nqma kola negova dori ! Kav mma kvi muskuli palen ubitak selski... bachka za 1000 lv i se makne po guza na kamen jelev

    Отговори
  • img
    камен ж.
    16 Септ 2020

    тита е една проста силистренска селянка. кариерата и приключи, като нейните малолетни фенове вече е замениха с меди мангала... за самбиста коментара е напълно излишен хахаха

    Отговори
  • img
    Дивак
    15 Септ 2020

    Много важно ще пия още една ракия, наздраве на всички истински българи.

    Отговори
  • img
    Тия за кво си говорят.....
    15 Септ 2020

    След мандръсането де......щото само тва им е общото и селският диалект да не пропусна. Тита скоро ще се мери с Мара вагиналната уста по сексуален опит.....браво , мъжете дето уж са богати си падат по многократно употребявани женички!

    Отговори
  • img
    s
    15 Септ 2020

    От клиповете им ми приличат на хора (вече) изпаднали в психически проблем. Психясали + Голямо самочувствие неподплатено с нищо. Все двете като се мъкнат, говорят ТРОСНАТО, твърдо и грубо (това им е точната дума за акцента на бг), ами кой ще иска да се захване с тях - ни мъж, ни работодател. Докато не станат самостоятелни една от друга, няма да има оправия. Както сестра им като се отдели, почна да има нормален живот. Хората им се смеят и подиграват, те мислят, че са интересни и с нещо по-специални от всички останали които си изкарват прехраната с труд и/или образование.

    Отговори
  • img
    Фигаро
    15 Септ 2020

    Тия мързелки да се хванат на работа и да почнат да си изкарват парите с чествн труд. За мързеливи, грозни и глупави хора много работа няма, те дори и работливите хорица, които вадят аспержи, ягоди и чистят тоалетните ще обидят.

    Отговори
  • img
    Фигаро
    15 Септ 2020

    На Тита не и трябва ММЕец, ръгбист или самбист, сумист, за да я вдига.

    Отговори
  • img
    Ренката
    15 Септ 2020

    Е защо се разделиха с виторио? Бяха много сладки

    Отговори
  • img
    ??
    15 Септ 2020

    „Търкулнало се гърнето,намерило си похлупака” Титка патката с овчия мозък само„ квазимодо” може да избере!

    Отговори
  • img
    ??
    15 Септ 2020

    Утайка!! Гнусни,мързеливи,неграмотни,шизофренични!! И Господ не може да им помогне!

    Отговори
  • img
    Тоя няма да е задълго
    15 Септ 2020

    Той фалшив и позьор. Тя пък си прави кефа и иска да се шуми...После ще го остави

    Отговори
  • img
    ПИТА
    15 Септ 2020

    ВИНАГИ ТАКА СТАВА С ДОБРИТЕ МОМЧЕТА, ЛОШИТЕ СА ПО ИНТЕРЕСНИ НЕМА ЩО

    Отговори
  • img
    Lina
    15 Септ 2020

    Никъде във видеото от рд няма говорещи на английски мъже. В профилите и на двете го има и някскъв им казва да се гледат, а не да гледат него...приказки от хиляда и една нощ, хората им дават телефони на агенции за чистене, те не искат да чистят..момичетата очевидно си изкарват някой и друг паунд легнали

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *