
По-голямата дъщеря на бившата ни външна министърка Надежда Нейнски от първия й брак с Камен Михайлов - Виолета стана доктор, научи HotArena.
Синеоката красавица е защитила докторантурата си по клинична и педагогическа психология в Софийския университет съвсем скоро. Виолета от години работи по специалността си в Университетска болница „Лозенец“, като това е работното място на съпруга й доктор - Азис Алейдин. Двамата не се засичат в болницата, твърдят източници на „България Днес“.
Отделно Вили има и частен кабинет, където води индивидуални срещи и прави психотерапевтични групи чрез метода на психодрамата.Пациентите на Виолета Азис по време на пандемията са били най-много жени и тийнейджъри. Често дъщерята на Нейнски дава съвети на прочутата си майка, както и на сестра си Нина, която от години живее и работи в Милано, където е собственик на студио за дизайн
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
4 коментара
////
27 Яну 2022Второто и заради топла връзка с ДПС.
Та
25 Яну 2022В Правителствена болница са я взели, защото е много кадърна или защото е дъщерята на Надето?
Да
14 Яну 2022Тази беше изгонена от скъпото училище!
абе,
8 Яну 2022Тази Виолета ли изгониха от известния и скъп швейцарски колеж "Льо Розе" за нисък успех или сестра й.