23 Фев 2025

Емануела срещу Иван Юруков в „Маскираният певец“

Емануела срещу Иван Юруков в „Маскираният певец“

Още двама участници от „Маскираният певец“ са разкрити.

Фолк певицата Емануела и актьорът Иван Юруков се крият зад маските на Булката и Баба Яга. Разкритието направиха върли фенове на чалга изпълнителката, които се кълнат, че зад розовата каска се крие именно певицата с изумрудени очи.

Според фенове на предаването фолк звездата Емануела осезателно е редуцирала участията си през последните две-три седмици и занапред, като избягва да поема ангажименти в съботните вечери. Причината за това е изявата й в предаването на Халваджиян.

От детективския панел се усъмниха че Булката е фолкпевица, но избягват да споменават името на най-вероятния участник - Емануела. Уликите също водят към звездата на Пайнер.

Почти няма съмнение и кой се крие зад страшния образ на Баба Яга. Страховитата маска носи един от най-талантливите актьори Иван Юруков. Гласът на Юруков бе разпознат още в първия лайв на предаването.

Булката и Баба Яга са сред най-интересните образи в предаването. И двете маски продължиха напред по време на концерта миналата седмица с помощта на вота на зрителите. Очаква се и моментът да се изправят един срещу друг в битката за челните позиции, писа „България Днес“.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    П
    7 Окт 2020

    Булката е Невена Цонева, гласът и се разпозна още от първото изпълнение. Баба Яга по-скоро е Калин Врачански, отколкото Иван Юруков.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *