4 Март 2025

Ергенката Виктория със солидни връзки в БФС, организирала „Футболист на годината“ Снимки

Ергенката Виктория със солидни връзки в БФС, организирала „Футболист на годината“ Снимки

Мацката имала солидни връзки в БФС, родителите й били сред най-уважаваните в спортните среди

Семейството на най-одумваната участничка в "Ергенът" Виктория дълги години е организирало конкурса "Футболист на годината". Това става ясно от думите на самата участничка в шоуто.

Както е известно, наричаната "Цър-пър" от останалите дами в риалитито, доскоро бе част от родната футболна централа. След промените и идването на власт на Георги Иванов-Гонзо обаче брюнетката бе уволнена.

Въпреки че не е част от БФС, Виктория се появи на наградите "Футболист на годината". А това разбуни духовете.

Ергенката не успява да спечели сърцето на Алек и отпада няколко седмици преди финала

"Много въпроси породи това защо съм била на церемонията. Била съм се натресла. Четох какво ли не. Истината обаче е, че семейството ми организираше "Футболист на годината" до преди известно време. Ние изработвахме рекламата, наградите и абсолютно всичко, свързано със събитието. Имам достатъчно контакти и познати, че за да ме поканят на "Футболист на годината". Мога да съм навсякъде", разкри самата Виктория в социалната мрежа.

Виктория държи статуетката за "Футболист на годината" по време на церемонията тази година

Именно благодарение на връзките на родителите си ергенката успява да се уреди в БФС. И да стане футболен мениджър. Семейството на Виктория било сред най-уважаваните и тачените в спортните среди. И логично те й удрят едно рамо в развитието.

"Работила съм като стажант с един известен журналист. С него организирахме рали "България" и други състезания", добави още т.нар. "Цър-пър".

Мацката се появява от време на време на мачове по родните терени

Родителите на Виктория пък я подкрепили да влезе в шоуто. 30-годишната брюнетка била една от малкото участнички, които прекрачват прага на имението само и единствено заради ергена Алек. Самата Виктория сподели преди дни, че е имала чувства към блондина и е била влюбена в него.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    мишо
    16 Май 2024

    На мен Виктория ми прилича на травестит. Може и да не съм прав, но това е мое мнение.

    Отговори
    img
    julito
    9 Май 2024

    Не заради Гонзо, амизарадо Домусчиев изхвърча.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *