23 Фев 2025

Есмер сияе без Благо

Есмер сияе без Благо


На крилете на любовта се носи бившата съпруга на Благой Георгиев. Докато футболистът обикаля из родните риалити формати, бившата му половинка Есмер си урежда живота, научи HotArena.


Омерова сияе от щастие до новия си приятел и по нищо не личи да страда особено по бившия си съпруг. Рускинята заби боксьор няколко месеца след развода и той очевидно е успял да измести не само от леглото, но и от сърцето й експоловинката й.

Въпреки че доста време го държеше в сянка, Есмер най-накрая показа как изглежда мъжът, с когото смени сегашното гадже на Русата Златка.


Рускинята дори изненада с невероятен жест любимия си за рождения му ден. Издокарана в красива вeчерна рокля, тя му приготви романтична вечеря у дома, пише \"България днес\".



Двойката прекара незабравима вечер, вместо да залага на шумни партита.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *