Есмер все повече замязва на Джако! Руската красавица залиня покрай раздялата с Благо
- от HotArena.net
- 22 Яну 2019
- 4 коментара

Бившата съпруга на футболиста Благой Георгиев – Есмер Омерова, заприлича на Майкъл Джексън, видя HotArena.
Руската красавица вероятно е прибегнала до хирургическа интервенция на лицето. Нейната дясна скула е жестоко хлътнала. По същия начин преди години кралят на поп музиката режеше парче по парче от своя череп, за да придобие идеални пропорции.
Приликата между танцьорката и Джако става все по-поразителна. Есмер със сигурност има корекции на носа и устните. Покойният американец беше вманиачен в подобни интервенции. Според негови изследователи той е лягал под скалпела над 30 пъти, писа „България Днес“.
Благо Джизъса и Есмер се разделиха в началото на миналата година. Те обявиха, че бракът им е вече история. Тяхната рожба Елай остана да живее при рускинята. Наскоро тя публикува снимка как малчуганът се радва на кученце. Вероятно животното е било подарък от новото гадже на Омерова – собственика на зала за бойни спортове Макс Давидов.
Треньорът по бокс се опитва да разведри танцьорката след неприятния развод, но изпитва трудности. Двамата обикалят най-красивите места в Западна Европа. В общите им снимки усмивките на Есмер изглеждат изкуствени на фона на огромната обич, която изпитваше към Благо. Джизъса е известен със своя чар и отношението към нежната половинка от човечеството.
Рускинята изглежда доста отслабнала след раздялата.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
4 коментара
Ра
23 Яну 2019Преди няколко седмици,същата снимка,но заглавието на статията беше,че Есмер сияе и се разхубавява след раздялата си с Благо!Сега това,смешници
Lora
22 Яну 2019Просто е много слаба. Голяма хубавица е.
Гост
22 Яну 2019Боли я гъзът Есмер за нашия паляк.
Симо
22 Яну 2019Тя може да не е баш хубавица, но чак да прилича на Джако...