
Ева Кикерезова отпраши за Хавана, за да празнува свободата си.
Красивата синоптичка на БНТ показа в социалните мрежи клипчета и снимки от кубинската столица, от които изглежда, че се чувства много добре като безработна. „Тя открадна сърцето ми още преди около 20 години, когато я видях за първи път. Спомням си, че още тогава я почувствах толкова близка, сякаш си бях вкъщи... Тя е щастие, Тя е музика, Тя е магия... Тя е Хавана, любимата ми Хавана, в която винаги ще мечтая да се връщам отново и отново...”, написа Ева в коментар към клипчетата си от кубинската столица. Дни по-късно обаче се включи обратно от родината, което издаде, че екскурзията й не е била дълга.
Както стана ясно, Кикерезова е в дълъг отпуск от БНТ и обмисля да напусне националната телевизия след остър конфликт с началничката на синоптиците Христина Балинска. Според източници на „Уикенд”, Ева е получила покана да започне работа в Би Ти Ви, тъй като Натали Трифонова е бременна и до месец и половина ще слезе от екрана. Ева все още умува над предложението.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
1 коментар
Кекерез
20 Апр 2025Иска й се! Сама си ги пуска тези материали, за да й обърнат внимание от БТВ, а ако не стане - в БНТ да се притеснят, че може да им избяга! И пише доноси срещу колежките си от БНТ - много е зле!