23 Фев 2025

Филип Буков търси годежен пръстен

Филип Буков търси годежен пръстен

Филип Буков е убеден, че най-сетне е открил жената на живота си. Екранният Алекс от „Татковци” вече дори е решен да направи следващата крачка в отношенията си с любимата Ива, научи „Уикенд” от самия него.


„Заедно сме от края на октомври. Днес, девет месеца по-късно, се обичаме още по-силно. Определено тя е момичето за мен. От известно време й търся годежен пръстен”, сподели ни младият талант. И допълни, че изгората му е четвъртокурсничка в СУ по специалност „Връзки с обществеността”.


В момента красавицата е на екскурзия в чужбина с майка си. Филип не могъл да замине с тях, тъй като този четвъртък играе в Пловдив представлението „Петък вечер”, а на 4 август във Варна ще изнесе спектакъла „За любовта”.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *