23 Фев 2025

Фолк певец с разкритие: Продавам се за пари!

Фолк певец с разкритие: Продавам се за пари!

Псевдо-чалга певец се предлагал зад граница за доста скроменхонорар, алармират читатели.


Раян заработвал по 25евро на сеанс и така финансирал кариерата си. Изпълнителят често сам офертирал клиентите си да спонсорират новите му песни срещу еднократни сеанси.



\"Държавата ни се напълни с пишман певци и хомота\", протестират в нета.



Раян, както го наричат, или Борислав Тодоров, е на 26 години. Изживява се главно парадирайки с връзките си с богати мъже и се гордее от взаимотношенията си. Смята продажбата на тялото си за искреност. Опитал се да бъде фолк певец в музикалната компания на Ники Китаеца, но не успял.



Въпреки финансово-сексуалните си взаимотношения, Раян не се чувства проститутка. Нито ескорт. „Когато при теб дойде някой бизнесмен, ти никога не му казваш: „2000 лв. и лягаме“. За тях е прието, че ако спят с някого, то задължително си плащат“, разсъждава младежът пред \"Шоу\".

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    kapa
    17 Апр 2016

    ''Раян не се чувства проститутка'',a naviarno se 4uvstva bozi monah !!!!???

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *