23 Фев 2025

Гери — Никол стегна дупарата

Гери — Никол стегна дупарата


Гери — Никол се фука с яка дупара. Певицата стегна задните си части и доволно се хвали с новото си тяло в мрежата, видя HotArena.


Варненската бръмчалка активно спортува и това определено дава резултат. Вече няма и помен от пищните задни части на младата изпълнителка, пише „България днес”.


Вместо това Гери се хвали с апетитни задни части като праскови. Тя дори зарадва феновете си като си пусна снимка с изрязани прашки.



А от фотото се вижда, че Д-то на Гери — Никол е супер яко.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Mишо
    25 Окт 2018

    А аналната дупка дали я стегна и нея. Батал, качур долен

    Отговори
    img
    кати
    25 Окт 2018

    Яката дупара си остава такава.каквото и да прави!Кога обаче ще налее малко мозък в кухата кратуна и ще се научи на поведение и обноски,а не преструвки , кравешко мучене и погледи........пфу,потрес!

    Отговори
    img
    Q
    25 Окт 2018

    Да стегна дупарата- с Фотошоп. Айде стига сте ни ги пробутвали тая и пластмасовата Николета

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *