Гришо води Никол в София, поставя й чудовищна охрана
- отHotArena.net
- 31 Окт 2016
- 1 коментар

Чудовищна охрана ще постави Григор Димитров до гаджето си Никол Шерцингер в София. Световноизвестната американска певица ще пристигне за първи път у нас, научи HotArena.
Очаква се това да се случи по време на АТР турнира по тенис, който ще се проведе в зала \"Арена Армеец\". Гришо вече потвърди участие за мачовете от 5 до 12 февруари догодина. Димитров е убеден, че точно тогава е най-подходящият момент да докара изгората си на наша земя. Той настоявал да я представи официално и на семейството си. Бащата на Гришо - Димитър Господинов, вече се познава с Никол, но искал тя да му гостува лично в България. Дядо Господин, на когото тенисистът също много държи, пожелал да одобри кандидат-снахата. Едва ли обаче влюбените звезди ще пътуват до Хасково, където е родният дом на Димитров.
Очаква се Никол да седне на трибуните за мачовете на най-добрия роден тенисист. Тя ще бъде заобиколена през цялото време от няколко души едрогабаритни гардове. Ще се обслужва и от личен шофьор, а достъпът на широката общественост до нея ще бъде напълно затворен. Певицата няма да дава никакви изявления, не предвижда и среща със свои фенове за автографи и снимки.
Вървят слухове, че Гришо е организирал романтична ваканция за любимата си в България за Свети Валентин. Веднага след турнира в София той ще качи Шерци на някой от зимните ни курорти в пълна изолация. Мястото за момента е пълна тайна и не се казва дори на най-близките до семейството. Предполага се, че Димитров ще избере някой от луксозните хотели в Банско. пише \"България днес\".
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
1 коментар
vlubeni
31 Окт 2016Te sa prekrasni i dvamata!!