21 Март 2025

Гущерова чати по телефона, докато си вози детето (Папарашка снимка)

Гущерова чати по телефона, докато си вози детето (Папарашка снимка)

Светлана Гущерова отново показа безразсъдно отношение към правилата за движение, като този път изложи на риск не само себе си, но и живота на едно от децата си.

Папараци на „Ретро“ я заснеха в момент в който безотговорно използва мобилния си телефон и си чати шофирайки из София. На задната седалка се возеше едно от децата й, без да осъзнава на каква опасност е изложено. Кулминацията на нейното безотговорно поведение настъпи на един от най-оживените софийски булеварди, където Светлана направи рязък завои, без дори да си направи труда да даде мигач. В този момент останалите водачи натиснаха клаксоните, а някои от шофьорите изразиха недоволството от рисковата маневра.

Небрежността й зад волана е поредния пример за липса на отговорност, което вероятно е и една от причините бившият й съпруг Християн Гущеров да иска да й отнеме децата.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Светлана Гущерова
    20 Март 2025

    Не ми казвайте как да си гледам децата! Аз съм порядъчна и отговорна, и умна жена! Можете само да се учите от мен с вашите невъзпитани и неграмотни деца!!!

    Отговори
  • img
    hahaha
    20 Март 2025

    търси спонсори!

    Отговори
  • img
    Исма
    20 Март 2025

    каде е новината за гея циганин Бедри от Търново? Плати а и махнахте новината анааа.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *