1 Апр 2025

И Магда жертва на пластичната хирургия (Певицата окепази лицето си с корекции)

И Магда жертва на пластичната хирургия (Певицата окепази лицето си с корекции)

Чалга певицата Магда е поредната жертва на пластичната хирургия, видя HotArena.


Бившата на Красьо Черния изчезна за известно време от публичното пространство, за да роди и да се отдаде на майчинството. Междувременно обаче тя се е подложила и на куп разкрасителни процедури, които са я направили неузнаваема.


Преди певицата имаше естествено плътни устни и не приличаше на клонинг на колежките си. Към днешна дата обаче тя напълно е загубила чара си, пише Галерия. От снимките се вижда, че тя се е подложила на корекция на носа, а от уголемяването на горната джука се е загубила естествената й чупка.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    s
    8 Фев 2020

    Така е! Окепази се! Изгуби идентичността и уникалността си. Като Преслава.

    Отговори
  • img
    Сиси
    8 Фев 2020

    Направо им се чудя на тея кифли. Това да си естествено хубава и да се загрозиш и състариш, болката да изтърпиш, че и сумати и пари да платиш, а резултата да е плачевен е направо нямам думи. Как може имаш нямаш 30 години в разцвета на младостта и да се състарявате зор зорна.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *