4 Март 2025

Ивайла украси арабския свят

Ивайла украси арабския свят


В новата перла на арабския свят се превърна миската Ивайла Бакалова. Една от най-красивите българки от години живее в Дубай, а страната се превърна в неин втори дом, научи HotArena.

Тези дни Ивайла публикува екзотични снимки от нова дестинация, където явно се наслаждава на много слънце и топлина.


Мястото обаче не изглежда да е новият й дом, пише \"България днес\".


В елегантна черна вечерна рокля, Ивайла и днес може да се състезава в конкурс за най-красива българка. Феновете й са категорични, че с визията си, манекенката слага в малкия си джоб и някои от актуалните миски.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    А,бе
    14 Дек 2019

    Добре,че тогавашният и любовник Илия Павлов и купи титлата та стана Мис България.Тя повлече крак на платените грозотиите направили този конкурс ПОСМЕШИЩЕ за избор на киликензери.

    Отговори
    img
    Наталия
    28 Ное 2019

    Това, което ми харесва в Ивайла е въпреки че годините минават, тя остава вярна на имиджа си и си остава топ модел. Радвам се че е видяла това прекрасно място, в Дубай е ПРИКАЗНО!!! Най-накрая имах възможност да разпускам там и съм омагьосана от този градм. Все едно си в друг свят.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *