13 Март 2025

Изродът, който тормози Емануела отива на съд

Изродът, който тормози Емануела отива на съд

Софиянец на 48 години ще бъде изправен пред Районния съд в Разлог заради системно следене на поп-фолк певицата Емануела, научи HotArena.

Обвиняемият Алекс е задържан в Банско, след като си позволил да отправи към Емануела заплахи за живота й след няколкомесечно системно следене. С действията си той е възбудил основателен страх у нея за живота и здравето й, установило разследването. Делото е насрочено за края на този месец.

До повдигане на обвинение срещу мъжа се стигнало, след като при участие на певицата в Банско през декември 2019 година той я причакал до колата й и я заплашил с убийство, ако не говори с него. Личната охрана на певицата и тази в заведението успели да изведат на безопасно място певицата, като не позволили преследвачът й да й навреди.

Тормозът над Емануела започнал месец преди това. Алекс редовно ходил на местата, където тя имало участия. След това преследвачът правил опити за контакт с нея. Той е следял явно при пътуванията й. Поведението му започнало да става заплашително. Това продължило в различни градове, включително и в чужбина, до задържането му през декември, пише „България Днес”.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    пепи
    21 Май 2020

    куромелачка Жорж Башур знае най-добре

    Отговори
  • img
    Ева
    20 Май 2020

    Тая спала с който види сега този виновен. Един повече какво е за нея

    Отговори
  • img
    Що не се вземат
    20 Май 2020

    Двама изроди....Чуден хорор брак ще е. 100% има някаква лъжа. Ама тя тая залязва така или иначе и няма кой да и се върже на селските номера

    Отговори
  • img
    ......па
    20 Май 2020

    Изрод любител на изроди.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *