23 Фев 2025

Жаси от „Сделка или не” брои 100 бона за училище на децата (Вижте къде учат)

Жаси от „Сделка или не” брои 100 бона за училище на децата (Вижте къде учат)

Жасмина Тошкова, която стана известна покрай шоуто „Сделка или не”, се похвали, че е изпратила две от децата си Ариа и Зеки на училище. Красавицата е избрала най-скъпото родно школо, което е Англо-американското училище. Таксата само за едно дете е около 50 бона на година. Общо за двете семейството на блондинката цака около 100 бона, което е наистина внушителна сума.


Разбира се, парите идват от богатия мъж на многодетната майка. Татко на хлапетата е милионера Ариф Маджид, който е представител за България на KFC, веригата за рибни ястия „Нордзее” и поничките „Дънкин Донътс”. Двамата има още една дъщеря Изабела, но тя все още ходи на градина, пише „Уикенд“.


В престижното Англо-американското училище учат предимно деца на дипломати и имотни бизнесмени, а таксата е доста сериозна. Тя започва от 23 000 евро на година, като в тази сума не се включва транспортът и извънкласните занимания на учениците. С тях сумата набъбва на около 50 000 лева, които бизнесменът Ариф Маджид плаща с кеф.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

7 коментара

  • img
    ха ха
    9 Яну 2022

    Абсолютно точен коментар.

    Отговори
    img
    h
    9 Септ 2021

    Преслава - рус вариант.

    Отговори
    img
    Тази мустаката
    8 Септ 2021

    Тетка да се боде, ама наз да не агитира!

    Отговори
    img
    Жужа
    8 Септ 2021

    Ще се боцкаме, но не с ваксината!

    Отговори
    img
    Не
    7 Септ 2021

    Че е най-скъпото - така е, но е 20000 на година не 50000. Защо винаги преувеличавате?

    Отговори
    img
    да
    6 Септ 2021

    наистина е много глупава и е като бавноразвиваща се,не е хубаво така,ама си е истина.

    Отговори
    img
    Мда
    6 Септ 2021

    МОЛЯ ВИ, спрете с тази държанка на някакъв Али-Реджеп-Мехмед, който има пари благодарение на баща си. Този има още 8181919 жени, които оправя. На тая сополана й хвърля там някакви пари да млъква, да няма мнение, да се снима в соц. мрежи, да му ражда деца (защото не ги гледа сама), защото само тя се е навила да е подметка на някого и инкубатор. Това НЕ е семейство, а сделка. Тъпа на гъз и се чуди какво да прави по цел ден.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *