23 Фев 2025

Както първи разкрихме: Галена БОЙКОТИРА Наградите на Планета! Вижте САМО ТУК истинската причина + реакцията на певицата

Както първи разкрихме: Галена БОЙКОТИРА Наградите на Планета! Вижте САМО ТУК истинската причина + реакцията на певицата

Редакторска плесница

Фолк скандалът на годината вече е факт!

Както първа HotArena разкри, Галена бойкотира вчерашните Награди на Планета и не дойде да си вземе призовете. Информацията ни за пореден път се оказа вярна, а вече знаем и каква е причината за бойкота.



А именно – Преслава.

За седми път добричлийката бе коронована с най-желаната награда - „Певица на годината“ и макар да й беше единствен приз, това е достатъчно признание.

\"\"

В същото време Галена получи един куп награди – „Оригинално присъствие на концертна сцена“, „Най-гледан изпълнител в канала на телевизия Планета в YouTube“, „Артистично присъствие във видеоклип“, „Дует на 2015“ и „Идол на 2015“.

„Здрава съм, обичам ви“, написа лаконично във Фейсбук Галена, с което недвусмислено даде да се разбере, че това е бойкот.

\"\"

„С право не отиде на тъпите им награди! Ти си певицата с най-много участия и накрая „Певица на годината“ става певица без нито една друга спечелена награда... Пълен абсурд! Тези нещастни същества от Пайнер, като не те оценяват, се махай от тъпата им фирма, която работи само за Преслава!“, написа фенка във Фейсбук, под чиито пост Галена се усмихна недвусмислено.

От много столове на земята

Липсата на Галена подпали интернет с различни хипотези и истории. Най-масовите мнения на феновете гласят, че решението да бойкотира концерта е било ясно на фирмата много по-рано, твърди наш анонимен читател.

След като в редиците си Пайнера вече не разполага с кралиците на шоуто - Камелия и Андреа, единствената надежда за впечатляващ спектакъл била в Галена и Малина. Двете певици обаче също отказали да присъстват на събитието, а вечният жокер - ангелският глас Глория, пък била поредната, която отсвирила наградите.

Така Митко Пайнера се оказал „От много столове на земята“ и с решението му да се лансират отново само едни имена обрекъл „Оскарите“ си на абсолютен провал.

Все пак не е тайна, че Галена е певицата с най-верните фенове, които винаги пълнят залата за нея. С риск за още гафове фирмата се презастраховала да не излъчва концерта на живо.

Друго доказателство, че са знаели за бойкотиращите, според феновете е решението Галин да закрива концерта с премиера на балада, отлагана години наред. Обикновено това се падало на „идола“ жена, а в последните две години това е Галена.

М. Грозева

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

26 коментара

  • img
    DJIDJIBIDJI
    6 Фев 2017

    ПРЕСЛАВА Е МИЛИОНИ ПЪТИ ПО-ДОБРА ОТ ТАЗИ ФАЛШИВА И ИЗМИСЛЕНА ГАЛЕНА..ГАЛЕНА ОСВЕН ЗА ПОРНО З А ДРУГО НЕ СТАВА..ГАЛЕНА НЯМА ГЛАС И Е ФАЛШИВА НА ЖИВО..ТЕЗИ НАГАРДИ ДЕТО ГАЛЕНА ГИ ВЗЕ СА НЕЗАСЛУЖЕНИ И ПАЙНЕР ТРЯБВА ДА И ГИ ОТНЕМАТ

    Отговори
    img
    shh
    5 Фев 2017

    Tochno puk Galena e v puti po dobra ot Presa anoreksichkata,,,tazi si izgubi nqkade glasa ot kakto e stanala jiv skelet..samo cvili vse edno q chukat..vidqhme q v big brother na kakva se pravi...a vdeistvitelnost e palna narkomanka!!! Sq Ii v kapkite shte ima golemi izlagacii..shte pee angliisko-indiiski pesni xaxaxaxa ..Galka dori da ne si pevica na godinata ne se otchaivai imash nai vajnoto lubovta andn a fenovete..I nai veche na semeistvoto ti!

    Отговори
    img
    Мими
    4 Фев 2017

    Галена и Преслава певица песни в порно......

    Отговори
    img
    kakata fuck polina
    31 Яну 2017

    Галена и Преслава певица песни в порно...... Мими запишете ми в интернт хаха

    Отговори
    img
    emi
    31 Яну 2017

    Az puk mislq che nito Preslava nito Galena da stavat pevici Da dadat malko shans I na drugite kolejki zashto vze dvete? No ima edna Cvetelina Qneva,Aneliq,Djena sashto zaslujava Da n le gi broim oshte kolko sa ... Vse edno I sashto vsqka godina..paynera skoro shte se razdeli s oshte minimum 2 pevici za tazi godina

    Отговори
    img
    x i y
    31 Яну 2017

    ГАЛЕНО, ГАЛЕНО ПРЕДПОСЛЕДНИЯ ТИ КЛИП БЕШЕ ПОГРЕБАЛЕН И ТИ СЕ ПОГАВРИ С ЦЪРКВАТА КАТО ПОКЗА СЕКС СЦЕНИ ДО ЦЪРКВА И КОВЧЕЗИ..СЕГА МАЙ ИДВА ВРЕМЕТО Д А ПОГРЕБЕМ И ТВОЕТО ИЗМИСЛЕНО ТВОРЧЕСТВО В КАВИЧКИ...ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ИМАШЕ НАЙ-МНОГО 2 ПЕСНИ КОИТО СА ЩО ГОДЕ СВЯСТНИ..ЕДНАТА Е УТЕШИТЕЛНА НАГРАДА А ДРУГАТА ТИ Е ДУЕТА С ФИКИ- КОЙ..ВСИЧКО ОСТАНЛО ТИ Е ЕДНОДНЕВКА И ПОМИЯ..ТАКА Е ГАЛЧЕ ТИ САМАТА СИ ЗНАЕШЕ ЧЕ ПЕЕШ ФАЛШИВО И НЕ СИ ЗА ПЕВИЦА АМА ГОЛЯМАТА ТИ ЛАКОМИЯТА ЗА СЛАВА ТИ ИЗЯДЕ ГЛАВАТА

    Отговори
    img
    do "do 123"
    30 Яну 2017

    zavijda i na GLASOVITE DANNI!

    Отговори
    img
    drenka
    30 Яну 2017

    ГАЛЕНА Е МРЪСНА И ДОЛНА ЛИЦЕМЕРКА ,ПО-ДОЛНО ЖИВОТНО ОТ ГАЛЕНА НЯМА..ГАЛЕНА НАРОЧНО НАПРаВИ ПОРЕДНИЯ ЦИРК ДА НЕ ПРИСЪСТВА НА НАГАРДИТЕ, ЗАЩОТО НЕ МОЖА ДА СЕ ПРИМИРИ С ФАКТА ЧЕ МАРИЯ ВЗЕ НАГАРДА ЗА АЛБУМ И ЧЕ ЦВЕТИ ЯНЕВА ВЗЕ НАГРАДТА ЗА ВИДЕОКЛИП...А ЗА ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА ДА НЕ ГОВОРИМ З А ТАЯ НАГАРДА ГАЛЕНА СИ УМРЯ ОТ ЗЛОБА..АМА ГАЛЕНО АМА ЦЪРВУЛАНО КАКВА ПЕВИЦА СИ ТИ КАТО 2 ВЕРНИ ТОНА НА ЖИВО НЕ МОЖЕШ ДА ИЗПЕЕШ..ГАЛЕНА СЕГА ИСКА ДА СЕ ПРАВИ НА СЪРДИТА И ДА ПРИВЛЕЧЕ ВНИМАНИЕТО..ОХ ВИЖТЕ КОЛКО СЪМ ПОДЦЕНЕНА..ДА АМА НЕ..СЕГА СТАВА ОЩЕ ПО-МРАЗЕНА И ОПЛЮВАНА... ПОВЕДЕНИЕТО НА ГАЛЕНА Е ЕВТИН ПИАР

    Отговори
    img
    preslava
    29 Яну 2017

    Preslava e pevica za 8mi pat, ne za 7mi!!! I da, tq e nai - dobrata PEVICa v janra ( razbira se, govorim za glasovi danni) Da, Galena pravi po - golqmo show, ima i po hitovi pesni i po hubavi klipove, no tova e nagrada za TALANT, ne za cirkove na scenata. Napalno zaslujena!

    Отговори
    img
    nqkoi
    27 Яну 2017

    Смешни сте и вие и цялата паплач около вас!!!! Не ставате за нищо, ако не са силиконовите ви тела! Скрий те се на някъде!

    Отговори
    img
    Niki
    27 Яну 2017

    Забравяш Глороя

    Отговори
    img
    Мартин
    26 Яну 2017

    Никой не може да накара феновете да обичат истински съответната певица или певец. Така и сега Преслава си заслужи наградата, защото хората я обичат. Галена може да прави скъпи клипове и шоута, но никога не е била предпочитаната звезда, освен ако не е платено.

    Отговори
    img
    Ok
    26 Яну 2017

    Тя и да имаше глас, все тая. Такава посредствена изпълнителка, такива еднообразни, скучни, бозави песни. До преди няколко години поне ги прослушвах още, но вече и това не правя. Също както с Андрейка. Еднакви песни, смотани... Никаква изненада не поднася никога. Все лежи на някаква кълка от преди 10 години. И тогава не беше кой знае какво, ама нямаше певици като Галена поне да са й конкуренция. А сега съвсем вече лъщи като монета на слънце колко еднообразна, безлична и посредствена е. Става за кръчмарска певица иначе, да пее в заведение нещо, но дотам. Няма темперамент и талант за сцена.

    Отговори
    img
    123
    24 Яну 2017

    Няма глас, глас няма! За гласа завижда, за божествения глас на Преслава! Тя затова не пее на живо, защото пее фалшиво, за какво да завижда една неможеща на една можеща певица, със сигурност не е за гаджета!

    Отговори
    img
    Ляля
    23 Яну 2017

    Иначе Жиги мангала нареден там.....вън от страната ни черньо

    Отговори
    img
    Mda
    23 Яну 2017

    Забелязала съм, че талантливите хора са скромни и толерантни, а бездарниците завистливи и нахални! Бездарниците могат да пробият само с нахалство и наглост.

    Отговори
    img
    kakata
    17 Яну 2017

    Галена и Преслава певица песни в порно...... Мими запишете ми в интернт хаха

    Отговори
    img
    galena
    17 Яну 2017

    Галена":Извинявайте фенове, че не присъствах на наградите, бях обидена, че цяла година си плащам гледания в тубата, чекна се пред вафлата, за да ми плаща клиповете и песните до като ме тъп*ат други по участия, а не станах певица на годината ! Не мога да пея, но това на вас не ви пречи, технологията е напреднала и това не е проблем ! Последната ми песен която пуснах преди няколко дни се оказа пълна боза, но след месец ще пусна друга, че губя позиции и трябва да наваксам ! Дано не се стига до там да пускам втори по*но клип, за да стана по известна ! Знам, че от мен певица не става ама все още има глупаци, които ме слушат, така, че ще продължа да "пея" ! Очаквайте в следващия ми клип да правя се*с с животно, заради скандала ! Браво на Преслава, тя е най добрата, а за идол трябваше Десислава, те заслужават тези награди повече от мен !

    Отговори
    img
    до123
    16 Яну 2017

    На кое да и завижда?Че е по красива ли или че песните и са еднакви..нищо разнообразно няма в репертоара си..

    Отговори
    img
    мими
    15 Яну 2017

    Тая не стига , че и подариха незаслужени награди и пак недоволна!Най-ощетена от всички е Глория.Но тя не е тръгнала да поства публикации във фейсбука и да защитава този и онзи с цел нападка на трети , нали така?ТОВА се нарича КЛАСА.Албума трябваше да се даде на Глория.Наградата за клубна сцена можеше да се даде на Галин или на Ваня , защото участва с онази формация Pandora , а не на Джена , която вечно лае за награди.Концертната си беше за Глория (Първата НЕзаслужена награда на Галена).Дебюта мисля , че що годе е правилно избран.Най-прогресиращ е Яница.Тази Теодора да я махате с нейните глупави песни.Поне като ощетиха от тази награда Яница мислех , че ще и дадат дискотечни хит , но УВИ..Нали трябва да има за всеки по нещо..Тази награда за цялостен принос не я схващам много, но и там дават на Деса да и се реваншират , че не и дадоха клип на годината.Фолкорния изпълнител и формация не бяха ли едно и също?Пак за Пеевска трябва да се дават награди..На Ивелина и Ивана са напълно заслужени наградите.Посланик на българската музиката зад граница - Джена???ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.Тази награда си беше за Преслава , която имаше концерти в Малта и Норвегия(където никой друг не е имал до сега) и участва в общ концерт в Лондон.Това за гледанията за смешни награди , защото много добре знаем , че са купени.Артистично присъствие на изпълнител във видеоклип е за ЕМИЛИЯ И БОРИС ДАЛИ.Какво му е артистичното на Галена в този гнусен клип?Че се вайка на нечий гроб и че танцува със скелет ли?ВТОРА НЕзаслужена награда!Видеоклипа се радвам поне , че не са го дали на хелуинската повърня на Галена , но и не е за Цветелина Янева.Тук трябваше и да номинират "Болка в минути" , защото има наистина много въздействащ клип.Дискотеченият хит беше много на кантар , понеже всичките изброени песни са големи хитове и общо взето всички заслужаваха.Но се радваш , че и Галин беше оценен за труда си през изминалата година.Баладичния хит няма какво да го обсъждаме, както и дуетната песен.Песен на 2015 година не трябваше да е "Генерал".Пак за всеки по нещо.Дори "Бум" е по-емблематична от "Генерал".:На тебе не отказвам" или "Парата ако хвана" трябваше да бъде песента.Певец трябваше да бъде Галин , а музикален идол за мъже - Константин.Певица трябваше да бъде Емилия , а музикален идол Преслава.(трета незаслужена награда за Галена).И общо взето какъв е извода : за всеки по нещо , но най-много за Галена.

    Отговори
    img
    123
    14 Яну 2017

    То причината ясна завижда бясно! Само едно не мога да разбера, не може ли да си даде ясна преценка, че не може да пее на живо и с този мижав талант, който има, ако не беше финансовия гръб на мъжа си и порно клипчето с което доби популярност отдавана щеше да е аут от чалгата. Да има фенове, заради разкрепостеното си поведение на участия, циничния език и неприличните танци, но то само с това не става. Преслава, Десислава, Софи Маринова са големите гласове в бранша, другите са аматьорки и посредствени певици!

    Отговори
    img
    d-r razum
    14 Яну 2017

    мръсна и долна курва- това е галена..да се маха от пайнер ..кръгла нула е и като певица и като човек..след клипа с ваната тя стана най-гнусната и противна особа в попфолк жанра

    Отговори
    img
    абсолютно
    13 Яну 2017

    Крайно неприятни и противни са ми! Чудя се такова позитивно и добродушно същество, като Преслава се остави да я заблудят и да ги допусне до себе си?! Подли и лицемерни същества, особено Катя, а Здравко е истеричен и първосигнален тип,!

    Отговори
    img
    Потрес
    11 Яну 2017

    Дует Злитон (Баба цоцолана и еректилната дисфункция) пак изперчени най-отпред. Има ли един шибан ден в който няма да ни се натрапват? Нахални, тъпи коне.

    Отговори
    img
    9
    8 Яну 2017

    Хехе Оправи се малко с датите, последователността.... Галена беше известна, когато излезе видеото. Затова и хората чуха за него. Иначе ако просто някоя си имала някакво си видео, кой щеше да се интересува? Пълни глупости говориш. Вместо да сте благодарни, че имаме такъв изпълнител, който макар да няма рентабилност и макар да нямате пари да плащате нито за концерти, нито за албуми, нито за нищо, той ви предоставя продукти на световно ниво, вие сте едни неблагодарни, хейтващи червеи. Тролове биз живот, които нищо не знаят да правят, освен да мразят. И Мадона не е голяма певица, ама е третата най-продавана женска изпълнителка в света за всички времена, така че стига плямпа глупости.

    Отговори
    img
    Ева
    8 Яну 2017

    Глас с пари не се купува.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *