6 Март 2025

Коте е водач на сляпо куче

Коте е водач на сляпо куче

Сляпо куче отново може да се наслаждава на дълги разходки - благодарение на водача си, който е котка, научи HotArena.net.


8-годишният Терфел се блъска в предмети и прекарва повечето време в своята кошница, след като ветеринарният лекар му поставя диагноза катаракта.


Тогава стопанката му Джуди Годфри-Браун прибира вкъщи една улична котка и остава изумена от това, което се случва, писа \"24 часа\".


Котето на име Пюди се приближава до Терфел, изкарва го от кошницата и го води в двора. Оттогава котето помага на кучето да намери пътя, пише „Сън\".


57-годишната Джуди, пенсиониран държавен служител от Холихед, Северен Уелс, казва: „Никога не бях виждала нещо подобно. Повечето котки и кучета се мразят. Но Пюди веднага разбра, че Терфел е сляп. Тя използва лапите си, за да го води. Те се привързаха един към други вече спят заедно.\"

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Rossinka
    30 Дек 2012

    Kolko milo! Sladuriii da sa oshte dulgo jivi i zdravi

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *