
Предателка разкри в редиците си стилистката Кремена Халваджиян, разбра HotArena.
Тя се казва Кристина Димитрова, а жената на Маги написа прочувствено писмо в мрежата до девойката, с което я обвини в лицемерие, финансови нарушения спрямо нея, лъжа и провал на доверието.
\"Тая много я боли от такива неща, да знаеш\", завърши тъжно Креми, като подчерта, че никога няма да прости на предателката. Дали Кремена е права и за какво става дума, можем само да гадаем, предават от България днес.
Автор
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
1 коментар
Деков
22 Яну 2019Време е,всички арменяни в държавата, да кандисат и спрат с пословичната си лакомия.Това с което заливат екрана на предпочитаната от тях ТВ,е суроватка,която се "пие" от по ниско културното наше население .Никога не "горя" ел. ток за пошлите им постановки.Лигави втръснали на публиката клоуни,се чудят вече кой от тях да изглежда по жива маймуна.