Криза в поп-фолка! Галена и Джена слизат от сцената (Пайнер остава без звезди)
- от HotArena.net
- 5 Ное 2016
- 1 коментар

Галена и Джена са твърдо решени да преустановят участията си поне до раждането, научи HotArena.
Двете изпълнителки са на път да предизвикат сериозна криза в Пайнер, тъй като смятат да се оттеглят от сцената долу-горе по едно и също време. Като причината е една и съща - бременност.
Галена вече е в шестия месец и дори вече отказа няколко участия, тъй като не се чувства в оптимална форма. Тя смята да спре с изявите и да се посвети на грижите за мъжа й Галин и сина им Стефан, който е ученик и вече няма търпение да стане батко.
Подобна е ситуацията и с Джена. Колежката на Галена също иска да се посвети на мъжа си и да се подготви на спокойствие за щастливото събитие, предават от България Днес.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
1 коментар
Георги
5 Ное 2016Е вие пък сега,нали Рени се завърна в поп-фолка ,сега ще овършее заведенията и ще се издигне в очите на слепите.Пък нека бившият и мъж Пилософф да си ходи със стриптизьорката от С.Загора-новата му любовница