22 Фев 2025

Лили Клюкарката разпродава старите си парцали на изгодни цени

Лили Клюкарката разпродава старите си парцали на изгодни цени

Колоритната участничка от „Биг брадър“ Лили Клюкарката печели пари, като разпродава старите си дрехи в социалните мрежи.

Риалити звездата е създала профил, в който качва снимки на нейни дрехи, аксесоари и обувки и ги предлага на почитателите си на доста изгодни цени.

Марка

Впечатление прави, че освен носени вещи, в страницата на хубавицата са изложени и чисто нови такива. Мокасини на популярна италианска марка, чиято стойност като нови е 1000 лв., бяха пуснати само за 250 лв. Чанта от естествена кожа на същата марка бе предложена за 200 лв. и продадена мигновено. С нови гумени кубинки, отново на световен бранд, брюнетката се раздели само за 200 лв.

Чехли

Най-скъпият артикул в гардероба на Лили Клюкарката, колкото и нереално да звучи, са чехли. „Оригинални чехли с нисък ток от естествена кожа в кафяв цвят. Чехлите са носени няколко пъти и нямат никакви забележки. Размерът е 36. Цената в оригиналния сайт е €700, аз ги продавам за €45“, издава красавицата. Тя допъл ва, че причината да ги продаде е това, че са й малки.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *