23 Фев 2025

Лилия Маравиля тръгна на бокс

Лилия Маравиля тръгна на бокс

Лилия Маравиля поддържа перфектна фигура като всяка сутрин пие топла вода с капка лимон и поне веднъж седмично отива на тренировка по бокс, научи HotArena.

Това е голямата страст от няколко години насам. За съжаление заради ангажиментите си актрисата, която има дъщеря Паола от съпруга си Лука, който е италианец.

„Моят треньор Вальо Давидов е бил 14-кратен републикански шампион. Познаваме се с него и съпругата му покрай децата - Паола и дъщеря им бяха в една детска градина, после тръгнаха заедно на театрална школа, синхронно плуване... Така станахме приятели и един ден реших вместо на фитнес, да отида на бокс. След първата тренировка не знаех къде съм - на небето или на земята. Купих си ръкавици, екипировка и започнах”, споделя Лилия Маравиля цитирана от \"Уикенд\".

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *