
Втори опит да си присади коса направи Лудия репортер, видя HotArena.
През март Даниел Петканов направи радикален опит да промени външния си вид, но наблюдателни последователи в социалните мрежи забелязаха, че окосмение по темето така и не се появява. Папараците на „България Днес” отчитат, че Петканов продължава да носи шапка, когато излиза навън, което засили подозренията, че коса не никне. Два месеца по-късно той се подлага на интервенцията, с надеждата, че този път ще е успешна.
\"Растеж няма\", свива рамене Лудия репортер и показва във видеа как го бодат с огромна игла.
Първият му опит беше в дерматологична болница в Истанбул, в която работят предимно български лекари. Очакванията до две седмици да започне да расте коса така и не се случиха и разочарованият Петканов решава отново да опита.
И за да не се разкарва напразно, 33-годишният веселяк прави още една процедура, която повече подхожда на дамите над 50 години. Петканов изпъва бръчките на лицето, като акцентира повече на кожата около очите. Пуска си видеа как го бодат по лицето, мажат го с чудновати помади. Петканов обича да залива социалните мрежи с всяко свое действие. Той споделя всяко нещо от ежедневието си с хората.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
6 коментара
Да почва работа
6 Юни 2020При жена му. Да я вози до клиенти. Да и носи куфарите с реквизита и т.н. Може и той да се пусне на клиенти. Тогава ще има пари не само за коса
Самун
6 Юни 2020Абе Даниеле, поспри се малко. Красотата не идва от вън а от вътре. Спри алкохола, цигарите, течните мазнини, индустриалната захар, изхранвай се няколко години със сурова веганска пълниценна храна и ще смъкнеш 10 години. Ако искаш ефектът да дойде след около 6 месеца направи една диета на сурови прясно изцедени предимно зеленчукови сокове. Няма да св познаеш, Брат.
Лъже
6 Юни 2020Тия глупости да ги говори на някой друг. Пак иска да е известен ама как и защо! Жена му да пуска промоционални цени за ласки и пак ще му даде пари да си купи семки и да се посипе по скалпчето и дано покълнат тоя път.
Коко
6 Юни 2020Съди той ама не полива и пръска и за Туй не става
Мария
6 Юни 2020КОГАТО Е САДИ БЕЗ ПАРИ,МНОГО ЯСНО ДА НЕ РАСТЕ.ИСКА ВСИЧКО НА АВАНТА.БЕДНА ВЪШКА.
....
6 Юни 2020Не ни занимавайте с луди.