22 Фев 2025

Луиза става тв водеща

Луиза става тв водеща

Актрисата Луиза Григорова ще е новата водеща на Националната лотария, научи HotArena.

Тя ще е асистентка на Захари Бахаров в шоуто по Нова телевизия. Луиза сменя моделката Рая Пакова, която чака бебе от волейболния национал Николай Пенчев, писа „България Днес“.

Много се радвам, че ще имам възможността да бъда част от най-щедрото шоу. Родена съм под щастлива звезда и вярвам, че ще донеса много късмет, положителни емоции и усмивки на участниците в Националната лотария“, казва Луиза.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Вили
    3 Апр 2019

    Тя ,ако става за артистка ще има работа като такава . Понеже е безкрайно некадърна като мноооого други , затова с връзки я уреждат тук и там.

    Отговори
    img
    Емо
    3 Апр 2019

    Ужас тази истерична и грозна некадърница а колко красива е русата водеща кой ще търпи тази неприятница

    Отговори
    img
    Иво
    3 Апр 2019

    Поведението и е нелепо хили се неадекватно

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *