23 Фев 2025

Маги Желязкова посреща Нова година в тропиците

Маги Желязкова посреща Нова година в тропиците

Маги Желязкова, която след като наскоро се омъжи вече официално е Сидерова, се кани да посреща Нова година някъде в тропиците.

Младоженката не издава къде с нейния любим ще се чукнат с шампанско за щастлива 2018-а, но все пак споделя, че ще е някъде на много топло. Тя си събра багажа веднага след финала на „Биг Брадър”. Преди това нямаше как да пътува, тъй като бе ангажирана като постоянен коментатор на шоуто в „На кафе” при Гала.

Веднага след като договорът й приключи обаче, Маги грабна куфарите и отпраши за чужбина. Първата й спирка е Амстердам. След това тръгва за Португалия – също за няколко дни, а въпросната топла страна, която за момента пази в тайна, ще бъде черешката на тортата, пише \"Уикенд\".

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    зрител
    17 Дек 2017

    Много важно ,дори и да не се върне никога на никой няма да му направи впечатление ,че тая циганка я няма.Един травистит по-малко в България.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *