Маги Желязкова захапа Наталия Кобилкина: Нищо не разбира от мъже! (Манекенката ще прави нощно шоу)
- от HotArena.net
- 7 Яну 2018
- 4 коментара

Миската Магдалена Желязкова - Сидерова доста се е разтропала, видя HotArena.
Откакто се разведе с мъжа си и намери нов, манекенката не спира да навира либидото си пред очите на хората и смята да направи още една крачка напред.
Маги разкри, че най-желаната за нея работа е да е отново в телевизионен ефир.
Миската дори е измислила концепция за предаване, с което ще разбие конкуренцията. Шоуто трябва да е посветено на секс тематиката и всичко свързано със здравето на интимните отношения между партньорите.
„Не смея да го нарека мечта, но ще съм щастлива, ако има възможност да се покажа в ново амплоа. Бих правила късно вечерно шоу, в което да се водят интимни разговори”, издава миската. Преди време Маги сама хвърли ръкавицата на друга популярна секс богиня – Наталия Кобилкина. Желязкова се нахвърли върху рускинята, че няма никаква идея за това как се свалят мъже, предават от Уикенд.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
4 коментара
devil
9 Яну 2018каквото и да направи всичко потъва. не се ли досеща, че хората не я харесват
Айтен
8 Яну 2018Тая и тя работа не си намери цял живот, само скача от мъж на мъж, че да я издържат не се ли вижда че за нищо не става!
Иванов
7 Яну 2018Този травистит докога ще ни го навирате в лицата?
На цигането му се работи в телевизия. На ромката и' приляга да се труди у ма'алата, да обслужва манговците.