Маргарита Михнева се подмлади в Швейцария! Слабее с плодови фрешове
- от HotArena.net
- 20 Апр 2018
- 0 коментара

Неузнаваема, подмладена и видимо вталена се върна в София Маргарита Михнева, научи HotArena.
Журналистката се е отдала на здравословен и спокоен живот, а причината за това е, че прекарва повече време при дъщеря си, която учеше, а сега работи и живее в Швейцария. Михнева често пътувала и оставала там с месеци. Това й се отразявало добре и физически, и психически, писа „Ретро“.
„Там хората живеят спокойно, почти няма какво да ги тревожи. Битовизмите, с които тук сме свикнали и които тровят живота ни, там липсват. Много по-лесно се живее, хората са ведри, усмихнати, как и ти да не си такъв?“, отсича Маргарита.
Докато щерка й Неда ходи на работа, тя помагала с домакинската работа. В България се пенсионира с 195 лв. пенсия, но през годините е успяла да задели средства, за да не се налага да легне на гърба на детето си.
Ежедневно Михнева включвала в менюто си витаминозни бомби, които си набавяла чрез плодови фрешове и свежа салата. Именно така успяла да се подмлади и втали.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
0 коментара