23 Фев 2025

Мариана Попова и Плачков с три детегледачки за бебето си

Мариана Попова и Плачков с три детегледачки за бебето си

Мариана Попова и Веселин Плачков разчитат на помощта на три детегледачки в грижите за новородената си дъщеря, разбра HotArena.


Заради раждането със секцио и продължителното възстановяване на певицата от около 2 месеца, бабите на малката Екатерина се заели с първите грижи около нея. Попова и екранният Левски наели допълнително и детегледачка, пенсионирана медицинска сестра.


За зла беда в един момент и трите се оказали заети и не можели да помагат. Затова се наложило Плачков сам да поеме грижите за дъщеричката си. Бившият брадър цъфна недоспал и с огромни торбички под очите в студиото на \"На кафе\" в понеделник сутринта.


\"Цяла нощ не съм мигнал. И двете баби не са на разположение, а се оказа, че детегледачката е болна. От два дена аз съм нощна смяна\", обясни той, предават от Уикенд.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Sad Satan
    8 Окт 2018

    Да им е живо и здраво бебчето!

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *