
Бившата световна шампионка по художествена гимнастика Симона Пейчева има нова сърдечна тръпка. Грацията се люби с млад богаташ, пише „Уикенд”.
„Той е малко по-млад от нея е и доста богат. Родителите му обаче изобщо не одобряват връзката им, защото са чули за Симона, че е особено меркантилна” – коментират близки до младежа.
Припомняме, че Пейчева се разведе с втория си мъж преди по-малко от година. Бракът й със строителния бос Петко Петков изкара едва две години и двамата се разделиха, а малко след това бившата гимнастичка си е намерила нов любим. Преди да срещне Симона, Петко имаше семейство, но красавицата успя да го раздели с жена му.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
4 коментара
17.05.1976г.
6 Апр 2025!! В престъпната група влиза и една жена. Лицето, надежда дойчева, която се занимава с недвижими имоти като нейната задача е да намира така наречените жертви. Фирмата с която оперира е „Кеър ту ю“ ООД. Актуалното състояние на фирмата към 12.10.2021 година е обявена в несъстоятелност, но това не пречи дамата с половинката си, Стоян К., да се ширят в голяма къща под наем в Банкя. Възниква въпросът: От къде имат пари да поддържат този висок стандарт на живот? !!! Абе "жена". Крокодил.
Бивш от МВР76
6 Апр 2025!!! Полина Станчева Хамид и надежда дойчева !!! Гугъл. Снимка. Статия за ИЗМАМНИЦИТЕ. Пазете се от ИЗМАМНИЦИТЕ. Моята "жена" надежда дойчева е като египетска богиня в тялото е стройна, а у главата е Крокодил. Убавецо надеждо дойчева се оказа голем чаровник.
Симона Пейчева
6 Апр 2025НЕ СЪМ ЗА ПАРИТЕ! ПО ЛЮБОВ СЪМ!!!
Neo
6 Апр 2025Минетчийка