23 Фев 2025

Меркел гасне по Бойко! Консерваторката влюбена до уши в българския премиер

Меркел гасне по Бойко! Консерваторката влюбена до уши в българския премиер

С Ангела Меркел се разбираме най-добре”, каза още преди години по средата на първия си премиерски мандат Бойко Борисов и явно не е излъгал, научи HotArena.

Германският канцлер е влюбен до ушите в българския министър-председател и вече дори не го крие, отбелязваха след последната им среща таблоидни немски медии.

Меркел, сочена като една от най-лютите консерваторки, винаги е ухилена и с благ поглед, щом зърне Борисов отблизо, независимо дали двамата са на рандеву сами, или са в голяма компания с други европейски лидери. Строгата фрау, която хока всички, се разтапя като види Борисов и понякога се изчервява, писа „Таблоид“.

Фактите говорят сами – на последната им среща в Берлин, където за пореден път обсъдиха пътя на Европа предвид опасността от развитието на континента на 2 скорости, както и бежанската криза, Меркел не спря да гледа Борисов. А продължителното ръкостискане и на пръв поглед невинното й докосване на неговите силни ръце, само допълва картинката. „Тя е влюбена в него, не виждате ли – просто се разтапя. Всички в Германия го знаем”, коментира пред „Таблоид” един от водещите журналисти на немския в. „Зюддойче цайтунг”.

От години е видно за всички политици в ЕС, че между нея и родния премиер прехвърчат сериозни искри, а той, за разлика от много свои колеги, се радва и на специално внимание от нейна страна. Говори се, че когато се озоват на 4 очи за важни разговори, тя никога не пропуска да му направи комплимент за външния вид, а Борисов кокетно, но дипломатично отвръща със същото. Факт е и че двамата лидери винаги са демонстрирали прекрасни взаимоотношения, въпреки трудностите, пред които и двете страна са изправени заради бежанския поток и напливът от хиляди нелегални имигранти.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Mitko
    19 Юни 2017

    Да си го вземе у тях Меркел и да си го ползва със здраве

    Отговори
    img
    Archi
    16 Юни 2017

    Да угаснат и двамата дано

    Отговори
    img
    Сани В.
    16 Юни 2017

    Ами хубав си ни е премиера.......що да не е влюбена в него Меркел,и тя е жена все пак..........А и какъв ни е мусколест и як мъжага-пу,пу!!!

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *