23 Фев 2025

Милянкова на нож със свекървата: Не я харесвам, притеснявам се от тази връзка на сина ми!

Милянкова на нож със свекървата: Не я харесвам, притеснявам се от тази връзка на сина ми!

32-годишната Ирена Милянкова, която през юли роди шестото си дете, е на нож със свекървата си, научи HotArena. Още преди 3 години, когато разбрала за връзката на сина си Никола с многодетната майка, Лилия Чолакова изпаднала в тих ужас. Тя недоумявала как е възможно синът й да се залюби с майка на четири деца и да зареже собственото си семейство заради нея.

Когато срещнал Милянкова, Никола все още бил женен за ученическата си любов, която му родила две дъщери. Майката на Никола се надявала връзката на брокера на луксозни недвижими имоти с бившата половинка на съдения за сводничество Росен Чолов-Чолата, да трае от ден до пладне. Уви, Чолаков не само, че се развел с дългогодишната си спътница в живота, но и направил дете на Милянкова. „Не я харесвам. Притеснявам се от тази връзка на сина ми”, лаконично процежда тъщата на Милянкова.

Съни от хитовата крими поредица „Под прикритие” родила първото им общо дете преди 2 г. Двамата с Никола се надявали, че раждането на малката Виктория ще омилостиви поне малко свекървата. Ледът между снаха и свекърва не се пропукал дори, когато през март Ирена и Никола сключиха брак. Щастливото събитие премина в тесен семеен кръг от 20 души в любимата на младоженците дестинация – съседна Гърция. Милянкова наричала свекървата си „мамо”, както се обръщала и към майката на Чолата – Славка.

Миналият месец Ирена роди още една дъщеря на съпруга си. Двамата с Никола решили да кръстят бебето Лилия на неговата майка. С появата на хлапето, семейството вече отглежда общо 8 наследника. Само 3 от тях обаче живеели при Ирена и Никола – двете им общи деца и най-голямата щерка на Милянкова, която отменяла майка си в грижите по пеленачето Лилия и 2-годишната Виктория. 15-годишният Уилям доскоро живеел при баба си в Разград, но започнал да тренира бокс в школата на Курбат и Тервел Пулеви в столицата и се преместил да живее при татко си. Чолата се грижел още за 10-годишната Натали-Роуз и 7-годишния Филип-Себастиян. Едва на 32 години Милянкова се оказа и баба. Доведената й дъщеря от първия брак на Чолаков роди син, пише \"Уикенд\".

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

5 коментара

  • img
    До mims
    4 Фев 2019

    Аааа значи като са женени вече нямат "връзка". Виж ти, добре че беше Мима да ме светне. Хора, не се женете, че ще приключи вашата връзка! Много си се разлютила нещо, като че ти бъркат в задника. Мнението можеше да си го запазиш ти, че и без това само глупости ръсиш. А за младите....минали са покрай тях. Чух че били станали баба и дядо, пък след туй се сетили да станат майка и татко.

    Отговори
    img
    mims
    18 Яну 2019

    Каква "връзка" бе мамче? Младите са официално женени, родили са си 2 общи деца, (едното е кръстено на теб), живеят си самостоятелно и нищо не искат от теб. Май може да си запазиш мнението за себе си и да ги оставиш на мира. И без това хич не им е лесно.

    Отговори
    img
    mims
    27 Авг 2018

    Като са женени и всичкото останало, е повече от просто връзка. Това имах предвид.

    Отговори
    img
    ЛОШО МИ СТАВА
    26 Авг 2018

    Права си е жената.Тая ненормалница обича да си пори задника, явно и да беше се събрала с Коко. Егати гнусната гледка долу, дето ще е. Кофа.

    Отговори
    img
    Зари
    26 Авг 2018

    Нормална реакция на всяка майка!

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *