22 Фев 2025

Министерски флиртове - Калфин хлътна по Лидия Шулева

Министерски флиртове - Калфин хлътна по Лидия Шулева

Социалният министър и вицепремиер Ивайло Калфин и неговата предшественичка Лидия Шулева бяха засечени да флиртуват на форум на бизнес дамите миналата седмица, научи HotArena.



Калфин остана пленен от черната дантелена рокля и грима на Шулева и той веднага се лепна за нея. От години се говори, че между тях имало химия, но тъй като и двамата имат семейства, не можели да си позволяват да се отдадат на страстта.



От години двамата си разменят любезности по телевизионните студия, а на въпросите, които журналистите отправят към нея за неговата работа, тя винаги се изказва със суперлативи. Последно тя обяви, че Калфин е интелигентен човек със завиден ресурс да извърши коректно и докрай пенсионната реформа.



Червеният вицепремиер бе в превъзбудено настроение и със зачервени бузи не само от приетото количество вино, но и от близкото присъствие на неговата тръпка. Калфин обявил на всеослушание, че се чувства прекрасно в компанията на бизнес дамите и дори казал, шепнешком, че не му се искало да си тръгва от събитието, което премина без медийно отразяване.



Запознати твърдят, че топлата връзка между Калфин и Шулева се създала, когато тя била социален министър, а Георги Първанов – президент. Тогава членовете на БСП и НДСВ често се срещали на импровизирани симпозиуми, пише „Уикенд”.



Из коридорите на властта и досега се шушука, че точно така се случила спойката, макар и платоническа между двамата политици. Пламът в очите и на двамата на срещата в сряда обаче бе недвусмислен, убедени са и участници във форума.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *