23 Фев 2025

Мис София разпитва бандити! Красавицата се дипломира успешно

Мис София разпитва бандити! Красавицата се дипломира успешно

Разпити, експертизи, роля напоемни и вещи лица на терен. Това са само част от юридическите действия, които усвоява в тънкости Мис София 2019 Кристина Пламенова. Чаровната столичанка се дипломира като юрист преди броени дни и започна стаж в Следствения отдел на Софийска градска прокуратура.

„Бях разпределена от Министерството на правосъдието в следствен отдел при Софийска градска прокуратура за 4-месечен стаж. Присъствах на експертиза и заключение на вещо лице, предстои да присъствам на разпит, както и да бъда поемно лице при разпознаване на извършител на престъпление“, сподели Кристина.

След приключване на стажа през август й предстои последен изпит в правосъдното министерство. Това е тестът за придобиване на юридическа правоспособност, който по последна информация е преместен през декември.

„Планът ми е да премина успешно и през това предизвикателство, а след това да реша дали да остана тук и да работя по специалността си или да замина за чужбина“, разкрива Кристина пред в. „България Днес“.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *