2 Апр 2025

Митьо Очите помпа мускули, търси си ново гадже

Митьо Очите помпа мускули, търси си ново гадже


Несебърския наркобос Митьо Очите помпа мускули във фитнеса. След повече от година отсъствие от спортните зали, босът се завърна и не пропуска да покаже мускули в социалните мрежи, научи HotArena.


Желязков сам се похвали, че е възобновил тренировките си във фитнеса със снимки и клипове в социалните мрежи. Там той съобщи, че е и необвързан, което веднага породи съмнения, че може би си търси половинка, пише „Телеграф”.


Клюкарите от родния му Несебър вече пуснаха клюката, нищейки личния му живот. А и самият той ги подхрани, като не пропуска възможност да се похвали как тренира и в колко добра форма е.


Според запознати Очите влязъл във фитнеса, веднага щом лекарите му разрешили. Повече от година той прекара по болници и клиники, след като бе опериран на три пъти у нас и в чужбина. През юни 2016 той бе прострелян в Слънчев бряг, в известно заведение.


Там бе убит гардът му Александър Алексиев, а друг бе ранен. Желязков претърпя три операции у нас и в чужбина. В нощта на престрелката, пред болницата се появи 27-годишната Ренета Николова, известна като кралицата на скрапа.

За двамата се говореше, че имат сериозна връзка и е било въпрос на време да се сгодят. След трагедията обаче, Ренета се оттеглила и връзката им се разпаднала.


Именно заради несметно богатата дама Очите заряза дългогодишната си любов Антигона. Повече от 17 години той бе заедно с гъркинята, която бе първоначално бавачка на дъщеря му.


Момиченцето рано остана без майка, след като бомба уби съпругата на Желязков–Татяна. По-късно той нае гъркинята, за да се грижи за дъщеря му, но двамата се влюбиха и с години живяха като семейство.


Двойката дори имаше общ син, който в момента е в Гърция, заедно с майка си. Антигона се върна в родината си, след като босът я заряза, а след като Ренета също го напусна той се оказа отново необвързан.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *