Любопитно
Митко Павлов съжалява: Отказах групов секс на морето!
- от HotArena.net
- 13 Апр 2021
- 4 коментара

Митко Павлов разкри, че ако съжалява за нещо в живота си, то е, че е отказал групов секс навремето, а сега никой не му предлагал, узна HotArena.
\"Бях в 10 клас и бяхме на море в Китен. Трябваше да преспим в един приятел, защото няма пари. Отказах да правя групов секс и си тръгнах\", разказва той. Павлов разкрива още, че е пробвал леки наркотици и смята, че марихуаната трябва да се легализира в България за медицински цели, пише България днес.
Автор
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
4 коментара
да
16 Яну 2022Те само такива се набутаха като "водещи" на тв.предавания. Затова и ги игнорирам.Не си губя времето,предпочитам да си пусна хубав филм.
хаста
13 Апр 2021Не просто телевизионен лигльо, а страшен дришльо - надменен, арогантен, със самочувствие до небето, а инак прост като джапанка.
??
13 Апр 2021Това семейство спонсор ли е на Hotarena? Стават известни,защото някога с нещо си са били известни. През ден се постват снимки и някакви ежедневни,банални случки . Да не би да имат мама и тати трето ухо ,око или различни репродуктивни органи,ама ние да не знаем???
баста
13 Апр 2021Пореден телевизионен лигльо.