23 Фев 2025

Най-красивата българка се омъжи

Най-красивата българка се омъжи

Под венчилото мина Мис България Свят Ваня Пейчева, узна HotArena.

Блондинката се омъжи за дългогодишния си партньор, бившия футболист Димитър Иванов. Най-красивата българка за 2000 г. събра куп знаменитости на сватбата си в Пловдив.

Ваня Пейчева покани Жени Калканджиева, Златка Димитрова и редица други известни личности в модния бранш, за да станат свидетели на вричането й във вярност на любимия й Димитър. 36-годишната бивша моделка получи предложението за брак след 13 г. съвместен живот с футболиста, писа „България Днес“.

Те имат двама синове, които подтикват родителите си да узаконят връзката си.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Наталия
    3 Септ 2019

    Не знам как този футболист й е завъртял главата цели 13 години, и с какво я е лъгал, но тя заслужава много по-добро от него. Дори да не е най-красивата, си е мис България Свят, което е трамплин за по-амбициозни завоевания.

    Отговори
    img
    hhhhhhhh
    3 Септ 2019

    Тая грозната как е станала Мис България? Въобще, кой я помни тая? Ако ще пускате новини за незнайни хора, които трябва да ги търсиш в гугъл, то да ви разкажа и аз живота си - да го опишете в няколко статии?

    Отговори
    img
    Ева
    3 Септ 2019

    ТЯ НИКОГА НЕ Е БИЛА КРАСИВА.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *