23 Фев 2025

Никита и Боби Ръгбиста се награбиха след финала! Алфа мъжете се скриха (Снимки от афтър партито)

Никита и Боби Ръгбиста се награбиха след финала! Алфа мъжете се скриха (Снимки от афтър партито)

Победителката Никита Джонсън и Борислав Борисов от Биг Брадър се награбиха на афтър партито след края на риалитито, видя HotArena.

Ръгбиста си дойде специално от Швеция, за да подкрепи половинката си за финала на шоуто.

Почти всички участници се събраха в столична дискотека, за да отпразнуват финала на сезона. Единствено алфа мъжете Цветелин и Пламен Богданов не дойдоха, уж обидени от победата на Никита.

Всъщност истината е друга.

Припомняме, че след скандалите в Къщата и обидите, които нанесоха на Никита, Борислав публично се зарече: „Някой пак ще яде бой“.

Стана ясно към кого е отправена заплахата. Гаджето на Анита също се закани на двамата, най-вече на Богданов, затова че сваляше приятелката му.

За да не си навлекат някой публичен бой, Цецо и Пламен предпочетоха да пропуснат партито.

Снимки разгледайте по-долу.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

4 коментара

  • img
    :)
    13 Септ 2015

    Евала на Киро, че въпреки всички е отишъл!

    Отговори
    img
    steisi
    13 Септ 2015

    Хахах и аз това щях да кажа...отишли са най-накрая да се изчеластрят.

    Отговори
    img
    no coment
    12 Септ 2015

    Po-dobre da bqhte napisali Silviq se nagrabi... Tolkova e grozna i s t'va kurvensko povedenie i stoiki..

    Отговори
    img
    чикали са се
    12 Септ 2015

    Отишли са в някое хотелче да се ебкат...Защо им е парти като могат да се насладят един на друг в хоризонтално положение.Мляскали са се и са си кръстосвали шпагите цяла нощ.А вместо мръсни думички са си разменяли хвалби.Еее къф си мъъъж.И ти брооо си мъъъж.Супер сме мъжкариии брооо,аи още един тееек.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *