18 Апр 2025

Нина Добрев е банкерка при Ръсел Кроу

Нина Добрев е банкерка при Ръсел Кроу

Звездата с български корени от сериала „Дневниците на вампира“ - Нина Добрев, е банкерка във филма с Ръсел Кроу „Страната на мечките“.

Тя се похвали в социалните мрежи, че снимките в Австралия вече са приключили и пусна няколко любопитни кадъра от процеса. От тях става ясно, че освен Гладиатора в лентата участва и Арън Пол, който е в ролята на учител и е завлечен в тяхната схема.

Режисьор на филма е Дерик Борте, а историята ни запознава с героят на Ръсел Кроу, които иска да продаде клуба си и да се отдаде на спокоен живот заедно с приятелката си, изиграна от Тереза Палмър. Плановете му обаче се провалят, когато е ограбен и въвлечен в криминалния свят на наркокартелите, което прави мечтата му все по-недостижима. Нина Добрев ще се появи като Кари — ексцентрична банкова служителка, вдъхновена „от Бони и Клайд, която се замесва в престъпления, пише Deadline.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    📻 Notification: Process 1,56300 BTC. Confirm >>> https://graph.org/Message--120154-03-25?hs=a8e2111f858ff1c4adbdd278e2ac7afe& 📻
    11 Апр 2025

    nk5lqb

    Отговори
  • img
    ✏ Reminder; TRANSACTION 1.973716 BTC. Verify > https://graph.org/Binance-04-06-6?hs=a8e2111f858ff1c4adbdd278e2ac7afe& ✏
    11 Апр 2025

    inxgs4

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *