Новите секссимволи в бг киното пенсионираха Блатечки и Карамазов СНИМКИ
- отHotArena.net
- 17 Септ 2021
- 0 коментара

Калин Врачански, Асен Блатечки и Владо Карамазов вече си имат нова смяна секссимволи и това са момчетата от новия сериал \"Татковци\"! Ще го гледаме всеки делничен ден от 18,00 часа.
Четирима са главните актьори в него - Филип Буков - известен като д-р Хаджихристев от сагата \"Откраднат живот\", младият Стефан Данаилов, както го нарича Аня Пенчева - Павел Иванов, Стоян Дойчев и Христо Пъдев. И четиримата имат завидно чувство за хумор и вече са звезди от театралната сцена.
\"Не съм татко в истинския живот. Даже в началото на сериала също не съм татко. Но се оказва, че при \"инцидент\" преди години съм се сдобил със син. Моят персонаж трудно свиква с мисълта за детето\".
Така Филип Буков представя своя нов образ. Двамата с Павел Иванов са ученици на покойния Стефан Данаилов. Павел дори се слави като \"младия Ламбо\". Сравнение, което талантливото момче подминава с усмивка. Филип Буков е почитател на моторите и дори на представянето на филма дойде с двуколката си, писа България Днес.
\"Сериалът е изключително вълнуващ. Става дума за четирима татковци, млади бащи. През тяхната гледна точка се разглеждат загубени ценности, но представени забавно и достъпно за публиката. Покрай хумора става дума обаче и за сериозни неща като отношенията между родители и деца, различните поколения, проблемите в обществото, които семейната среда може да създаде и разреши\", разказва режисьорът Павел Веснаков. Сериалът е продуциран от Евтим Милошев и компания.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
0 коментара