14 Март 2025

От зор да му се хареса: Кака Лара - мъртво пияна на първата среща със зет си

От зор да му се хареса: Кака Лара -  мъртво пияна на  първата среща със зет си

Кака Лара шашна зрителите на „На кафе“ в сряда сутринта с признанието, че от зор да се хареса на бъдещия си зет, се е напила жестоко.

Двамата с дъщеря й се запознали в театралната школа на Малин Кръстев. Любовните искри между тях обаче припламнали години по-късно. „Много беше интересно първото му идване на морето, при нас, на караваната, където аз много дъжах да се покажа като готина. Аз може да съм майка, но искам да съм млада, да съм кака и една от тях. Всичко премина в дълго приготвяне на аперитиви и коктейли. Толкова много се приготвях, а се оказа, че той не е от пиещите. Напих се зверски. И първата ми среща с бъдещия ми зет беше свързана с бързото търсене на легени за повръщане, припадъци и умиране. Така че от първата вечер той видя с кого ще се сроди. Исках да бъда много готина, но в еуфорията се престарах“, разказа за пиянския си резил Кака Лара.

47-годишната актриса е подготвила за младоженците като подарък гостуването на група „Акага“. Бандата била любима на Бенджи и Сотир и Кака Лара искала да ги изненада, но не успяла да я опази в тайна. Любимката на дечурлигата по времето на соца се разбъбри пред водещата Гала и за подаръка, който им е приготвила. „Акага“ щели да свирят на плажа, докато Бенджи и Сотир се вричат във вечна вярност и любов. На третата годишнина от връзката им актьорът поискал ръката на любимата си. Двамата крояли планове и за наследник, а Кака Лара нямала нищо против да стане баба. Бъдещата булка все още е студентка в НАТФИЗ, но вече има роли на професионална сцена – в Театър „Българска армия”, в който работи и майка й. Бъдещият зет на Кака Лара се изявява като свободен артист. Участвал е основно в спектакли на Маргарита Младенова в „Сфумато“.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

3 коментара

  • img
    Ще умра от срам
    13 Юли 2021

    ако това недоразумение ми е майка. Инфантилна, дразнеща и бездарна!

    Отговори
  • img
    Много
    12 Юли 2021

    Е гнусна и грозна! Бог пощади Владо Беряно , че се разкара!

    Отговори
  • img
    555
    12 Юли 2021

    Лара е отврат.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *