29 Апр 2025

Плейбоят от „Биг брадър" откри любовта, но не съвсем. СПИ ЛИ С МЪЖЕ Ники?

Плейбоят  от „Биг брадър" откри любовта, но не съвсем. СПИ ЛИ С МЪЖЕ Ники?

Плейбоят на „Биг брадър" Ники Кънев най-сетне откри любовта, но не напълно!

„Хищникът“ и „магнит за жени“, с каквато визитка е доставчикът Кънев, показа русокосата мадама в социалните мрежи. Любовното разкритие предизвика лавина от коментари, но вместо положителни и окриляващи младите гълъбчета слова каквато е онлайн традицията в такива случаи, отзивите бяха, меко казано, не особено ласкави. Появиха се и такива от мъжки профили с нецензурно съдържание, в които се твърди за обратни наклонности на варненския гларус. Малко след това Николай изтри снимката и така в профила му вече не съществуват снимки с жени освен със съквартирантки от „Бит брадър“.

Аз съм магнит за жени, лош, агресивен, здрав съм, хомофоб съм. Бил съм с много жени - над 50-60. Обикновено те ми налитат. Първо забелязвам джуките, задника, а ако има и силикон, още по-добре Аз съм хищник“, казва Кънев във визитката си на влизане в завърналото се след няколко години отсъствие риалити зрелище, докато показва мускули на видеото.

Въпреки смелата заявка той се оказа първият, който бе изгонен от къщата на „Биг брадър“ и участието му мина не особено запомняше се. По-забележителното бе, че във видео, публикувано в негов профил в социалните мрежи за първи път се появи приятелят на Беба Велин, в разгара на любовната й драма с Виктор, който проля много сълзи за нея.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Kiko
    29 Апр 2025

    Kakuv hishtnik si te beeee putio. Palqcho

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *