23 Фев 2025

Прическата на Каролев хит във „Фермата“

Прическата на Каролев хит във „Фермата“

Риалитито „Фермата“ вече има своя икона на стила, видя HotArena.


Специалният гост на шоуто - финансистът Владимир Каролев, се появи с екстравагантна прическа, която събра очите на останалите участници в шоуто. Подстрижката „на паница“ веднага се превърна в централна тема за разговор, а някои от състезателите не пропуснаха да се помайтапят с нея.


Кажи ми къде ходиш на фризьор, за да не ходя и аз там“, подкачи се с финансиста треньорът Сами Хосни. Каролев обаче не се обиди и великодушно прие шегата.


В понеделник вечерта той и актьорът Асен Блатечки станаха първите гости на шоуто в Седмицата на отворените врати, в която известни българи ще влизат в стопанството и ще пазаруват от фермерската продукция. В предпоследната седмица от предаването портите ще прекрачат и други български звезди, сред които Катерина Евро, Диана Любенова, Деси Стоянова, Сашо Кадиев и Башар Рахал.


Парите от продажбите на собствената си продукция състезателите ще използват както решат - ще могат да ги добавят към голямата награда за победителя, да ги предоставят на втория финалист, да ги разпределят поравно помежду си или да ги използват за благотворителност.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *